2011   6 comments

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumuna göre şekillenen 2011 turlarımızda maalesef günübirlik gezintilerin ötesine geçilememiştir. Bu da başta baldırlar olmak üzere, tüm kalça kas gruplarını gevşetip üzmüştür. Hafiften de bir göbek salınmasına neden olmuştur. Yapılagelen turlar da Belçika ve Fransa’da gerçekleştirilmiştir. Memleket yollarına hasret kalınmıştır.

PARIS-ROUBAIX GEZİSİ (10 Nisan)

günübirlik

LLN-LEUVEN TURU (26 Haziran)

günübirlik

Reklamlar

Posted 22 Mart 2011 by hammurabi

6 responses to “2011

Subscribe to comments with RSS.

 1. Bende bu tarz bir işe niyetliyim 2 yıldır ama nasip olmadı. Elimde sağlam bisikletim var sadece diğer malzemeleride tamamlayabilirim. 2011 de birşeyler planlamayı düşünüyorsan bende dahil olmak isterim.

 2. Bir kaç gündür siteye takılıp kaldım. Bu yaz (Temmuz’da) ben ve bir arkadaşım Gümüşhane’den Sinop’a bir tur düşünüyoruz ama en büyük sıkıntımız sponsor bir önerin var mı?

  Ömer BAŞKARA
  • Eyvallah. Sponsor olarak bir fikrim yok. Büyük projelerde bile bireysel olarak sponsor bulabilen çok az kişi görüyorum. En mantıklısı tur giderlerini minimumda tutmak olacaktır.

 3. İlgin için teşekkür ederim.

  Ömer BAŞKARA
 4. Merhaba,

  Birkaç gün önce internet siteni gördüm ve müsait oldukça inceliyorum, çıktı alıp işe geliş gidiş yolunda okuyorum. Çok güzel geziler yapmışsın, bunları düşünmek bile bence takdire değer. Bunları internette paylaşmak da ayrıca çok hoş, ve çok da güzel bir üslupla anlatmışsın.

  Gezilere devam ediyor musun? Şu anda yurt dışındasın sanırım. İstanbul çevresine yakında bir planın var mı, takip edenlerin de katılabilecekleri birşeyler düşünür müsün?

  • Merhaba,
   Beğendiğinize sevindim ve ilginiz için de teşekkür ederim. Türkiye’ye döndüm. Şu ara kesinleşen tur planım yok. Rota ve zaman konusunda anlaşılırsa topluca tura çıkılabilir elbette. 2009’daki Kaş turu da buna benzer bir turdu. Mail yoluyla iletişime geçebiliriz (Sol kolonda mail adresime giden bir link mevcut).

yorum yapılabilir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: